Nabídka

WOODFACE NÁBYTEK HLEDÁ OBCHODNÍKA PRO PRAHU - 50 0

23.4.2018

Jsme WoodFace tradiční výrobce nábytku na míru. Už třicet let pomáháme našim zákazníkům měnit
k lepšímu jejich prostor k bydlení i prácik a teď hledáme posily - obchodníky do našeho týmu…
Náplň práce:
- Naslouchat zákazníkům a pomáhat jim měnit jejich prostor k lepšímu
- Seznamovat zákazníky s tím, co děláme a aktivně prodávat naše služby
- Starat se o to, aby každý kdo přijde k nám na pobočku, odtud odcházel s pozitivním zážitkem
- Pracovat na svém rozvoji, dobré náladě, vymýšlet nové projekty
- Táhnout za jeden provaz se všemi spolupracovníky a pomoci nám měnit svět k lepšímu…
Požadujeme:
- Ochotu naslouchat a porozumět lidem – u nás zákazníkům nenutíme zboží, které nepotřebují,
my zákazníkům nasloucháme a plníme jejich přání a řešíme jejich problémy
- Pracovitost – firmu, ve které pracujeme, jsme si vybrali, pracujeme rádi a do práce se
těšíme…
- Dlouhodobost – než změníme bydlení všech k lepšímu, bude to ještě chvíli trvat – máme
zájem o dlouhodobou spolupráci
Nabízíme:
- Dobrý kolektiv – naši dodavatelé jsou leadři ve svém oboru, jejich produkty jsou pravidelně
oceňovány řadou prestižních ocenění
- Nadstandardní výdělek – u nás nejsou stropy ani limit – výšku platu určujete Vy
- Vzdělávání a růst – školení, kurzy, kariérní plán

Jméno:Woodface
Firma:Woodface
Adresa:
www:www.woodface.cz
Telefon: 602 408 636